Від вирощування зерна до реалізації м’яса

Retail

На сьогоднішні день продукція компанії "Агро-Рось" представлена в багатьох торговельних закладах міст Києва та Черкас. Серед наших партнерів, як великі регіональні та національні мережі, так і невеликі продуктові крамнички. Нашим партнерам ми пропонуємо широкий вибір м'яса, м’ясопродуктів та м'ясних напівфабрикатів власного виробництва.
Головними перевагами нашої продукції для клієнтів в сегменті «Retail» є:
  1. Товарний вигляд продукції, що зберігається протягом всього терміну;
  2. Необмежений асортимент по нарізці;
  3. Мінімальні втрати ваги при зберіганні;
  4. Широкий асортимент м'яса та м'ясних напівфабрикатів.
Стабільно висока якість продукції
Ми контролюємо якість нашої продукції на всіх етапах виробництва від «поля до прилавку» та гарантуємо  високу якість м'яса та м’ясопродуктів незалежно від партії поставки. Наше м'ясо натуральне та екологічне. Ми не використовуємо антибіотиків і гормонів росту, воно також не містить ГМО.
Своєчаснa доставка
Компанія "Агро-Рось" має власний автопарк спеціалізованих рефрижераторів та сучасні склади для зберігання охолодженої та замороженої продукції. Це дозволяє нам своєчасно, без втрати якості доставляти нашу продукцію партнерам.
Трафікоутворюючий продукт
Високі смакові якості, безпечність та широкий асортимент нашої продукції, гарантують стабільний попит і високу лояльність до магазину з боку покупців, що забезпечує збільшення обороту та середнього чеку.

Партнерам в сегменті Retail ми пропонуємо наступну продукцію:

Куряче м’ясо та субпродукти
Свиняче м’ясо та субпродукти
Індиче м’ясо та субпродукти
Яловичину м’ясо та субпродукти
М’ясні півфабрикати