Комбікорми

Виробничі потужності

Виробничі потужності ТОВ "Агро-Рось" дозволяють виробляти до 150 тонн високоякісного комбікорму на добу, що становить понад 50 тис тонн комбікормів за рік, а починаючи з 2019 року складуть понад 100 тис. тонн за рік. Гарантією безперебійної роботи підприємства є наявність власного потужного елеватора для якісної переробки та зберігання зернових та олійних культур, що вирощуються на майже 8 тис. гектарів власних посівних площ.
Наш комбікормовий завод працює з 1973 року і знаходиться у селі Ташлик Смілянського району Черкаської області. Ми постійно модернізуємо та проводимо переоснащення виробництва, встановлюючи сучасне обладнання від однієї з найавторитетніших у світі компаній - BUHLER.

Сировина

Процес виготовлення комбікормів на заводі "Агро-Рось" починається з ретельного підбору та аналізу сировини. Більшість компонентів ми вирощуємо на власних полях, тому впевнені в їхній високій якості та безпечності. Вся покупна сировина обов'язково супроводжується сертифікатами якості та ретельно перевіряється власною акредитованою лабораторією, та зовнішніми найбільш авторитетними лабораторіями України.
Найбільш критичні кормові добавки (наприклад, амінокислоти) наша компанія закуповує по прямих контрактах у заводів виробників і лише в країнах Європи. Це дозволяє нам бути впевненими у їх стабільності та якості - та уникати фальсифікацій.

Технології

Всі процеси виробництва на заводі ТОВ "Агро-Рось" автоматизовані та комп’ютеризовані. За кожною партією фіксуються точні дані по відваженій та введеній сировині. Це дозволяє нам стверджувати, що ми отримуємо саме ту необхідну і прогнозовану поживність корму, яку необхідно, а в подальшому - високі показники вирощування при його використанні. Всі види комбікормів, що виготовляються на нашому заводі, обов'язково проходять процес грануляції. Це дозволяє отримати безпечний корм (завдяки високотемпературній обробці) та покращити його засвоюваність.
Власні технологічно вивірені рецептури комбікормів спеціально розроблені для різних видів тварин і птиці з урахуванням їхнього віку та потреб у кожен період життя. Такий підхід дозволяє отримати максимальний ефект у вирощуванні, адже тварини та птиця забезпечуються всіма необхідними поживними речовинами, мінералами та вітамінами. Всі наші розробки випробовуються на власних птахофермах, які знаходяться на рівні передових ферм Європи як по технологічному оснащенню, так і за показниками вирощування.

Безпека

Дбаючи про безпеку споживачів компанія "Агро-Рось" йде в ногу зі світовими вимогами до безпеки харчових продуктів і на даний момент на заводі впроваджуються принципи HACCP.

ТМ, асортимент

На ринку України комбікорми нашого виробництва представлені торгівельними марками «Агро-Рось» (для промислового вирощування) та «Козацький шлях» (для домашнього вирощування).
Асортимент нашої продукції складається з комбікормів для:
бройлерів
курей-несучок
качок
гусей
індиків
свиней
кролів
перепелів
риб

Покупцям ми пропонуємо

  1. Зменшення собівартості відгодівлі
  2. Максимальний приріст живої маси при оптимальних витратах на корм
  3. Зменшення ризику захворювання
  4. Високі смакові якості м’яса
  5. Можливість виробництва комбікорму за рецептурою замовника