Від вирощування зерна до реалізації м’яса

Вирощування

ТОВ «Агро-Рось» входить до десятки лідерів з виробництва м'яса птиці в Україні. Наші власні птахофабрики на 2,1 млн. голів забезпечують виробництво понад 23 тисяч тон курятини на рік. Виробничі потужності компанії знаходяться в екологічно чистих регіонах Смілянського району Черкаської області.
Ми здійснюємо повний цикл виробництва: від вирощування зернових та олійних культур до м’ясопереробки та роздрібного продажу в торговельних точках. Це дозволяє нам контролювати якість нашої продукції на всіх етапах, а також забезпечує оптимальну собівартість продукту і його доступну ціну на полицях магазинів.
Технологічність виробництва
Виробничі та технологічні процеси повністю автоматизовані, комп’ютеризовані та відповідають сучасним європейськими стандартам. Автоматика підтримує мікроклімат, рівень освітлення, подачу кормів і води. На підприємствах встановлено сучасне обладнання провідних світових виробників - Big Dutchman, Rotem, Big Herdsman. Обслуговують його наші висококваліфіковані спеціалісти.
Екологічність виробництва
Наша компанія дбає про навколишнє середовище, дотримується сучасних екологічних стандартів, робить значні інвестиції в підвищення енергоефективності виробничих процесів. Ми зменшили обсяги використання електроенергії за рахунок встановлення нового освітлювального обладнання, а також активно інвестуємо в сучасні технології, які дозволяють використовувати відходи виробництва курятини для опалення та виробництва добрив.
Натуральність продукції
Екологічність і натуральність продукту є нашими головними конкурентними перевагами. Ми вирощуємо нашу продукцію без застосування антибіотиків і гормонів росту, вона не містить ГМО. На підприємствах функціонує система ветеринарного контролю стану здоров’я птиці.

М’ясопереробка

Компанія «Агро-Рось» має власний птахозабійний комплекс потужністю до 70 тисяч голів на добу. Для забою птиці використовується сучасне європейське обладнання. Ми пропонуємо нашім партнерам широкий асортимент охолодженої і замороженої м’ясної продукції.
Ми постійно вдосконалюємось, так протягом останніх років ми інвестували в:
  • Лінію автоматичної нарізки тушок птиці
  • Лінію упаковки продукції
  • Лінію охолодження тушок птиці
  • Лінію автоматичного потрошіння
  • Калібрувальне обладнання для тушки
  • Розширення складських площ охолодження і заморозки
Серед наших пріоритетів залишається постійне оновлення та розширення асортименту продукції з урахуванням потреб споживачів. Виходячи з цього ми розпочали випуск ексклюзивних м'ясних напівфабрикатів - пельменів, котлет, голубців, домашніх ковбас із курятини та свинини. При їх виробництві ми використовуємо тільки високоякісне свіже м'ясо власного виробництва. Вся продукція зроблена винятково вручну.

Реалізація

Ми активно розвиваємо мережу власних регіональних представництв обладнаних складськими приміщеннями, що відповідають сучасним вимогам до зберігання охолоджених та заморожених продуктів. Це дозволяє нам:
  • Скоротити кількість посередників між компанією і споживачем
  • Гарантувати якість і свіжість нашої продукції
  • Своєчасно і в повному обсязі доставляти наше м'ясо і м’ясопродукти клієнтам

«Агро-Рось» має налагоджену систему збуту м'ясної продукції серед операторів ринку продовольчого рітейлу, HoReCa та м’ясопереробних підприємств. Серед наших клієнтів як великі мережі супермаркетів і ресторанів, так і невеликі сімейні крамниці та кафе. Ми враховуємо потреби і побажання кожного з них, пропонуючи додаткові послуги щодо обробки та підготовки м'яса, розширюючи і оновлюючи асортимент.

Партнерам ми пропонуємо широкий асортимент м'яса курятини, свинини, індички та м'ясних напівфабрикатів власного виробництва. В Україні наша продукція представлена під ТМ «Повний фарш».

Якість і безпека продукції
На підприємстві впроваджена та сертифікована система управління стандартами якості та біологічної безпеки відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001 та ДСТУ ISO 22000. Всі виробничі та побутові приміщення комплексу переробки відповідають вимогам НАССР.
Логістика та доставка
Компанія має власний парк спеціалізованих авторефрижераторів, що дозволяє нам гарантувати високу якість та свіжість нашої продукції на етапі її доставки до замовника. З метою оптимізації системи доставки впроваджується система автоматизації формування маршрутів з урахуванням вікон доступності торговельних точок та можливості відслідковувати місце перебування автомобіля. Ми також маємо власні складські площі для зберігання охолодженої та замороженої продукції.
Свіжа, якісна продукція
Всього за 12 годин наша продукція проходить шлях від забою до прилавку чи ресторану. Дотримання жорстких вимог з перевезення та зберігання продукції, розвинена низькотемпературна логістика дозволяють нам гарантувати свіжість і якість нашої продукції.

Експорт

Компанія «Агро-Рось» активно розвивається і шукає нові ринки збуту за межами нашої країни. Нашим партнерам ми пропонуємо продукції, як під нашою ТМ «Золоте курча». Ми також готові розглянути виробництво м'ясної продукції під торговельною маркою Замовника.

Впровадження та сертифікація системи управління стандартами якості та біологічної безпеки відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001 та ДСТУ ISO 22000 дозволяє нам пропонувати нашим партнерам стабільно якісну продукцію.

Наявність сертифікату Халяль дозволяє нам реалізовувати нашу продукцію в арабо-мусульманських країнах.

Контактна інформація:
Менеджер із зовнішньоекономічної діяльності:
+38 (044) 499‑84‑56, +38 (067) 659‑12‑46
exim@agro-ros.com.ua