Прогресивні технології обробки землі

Посівні площі

Вирощування технічних та зернових культур є важливим етапом вертикальної інтеграції ТОВ «Агро-Рось». Напрямок рослинництва є пріоритетним з перших днів заснування компанії у 2000 році.
Ми обробляємо понад 8 тис. га у Смілянському і Кам’янському районах Черкаської області та Новомиргородському районі на Кіровоградщині.

Культури що вирощуються

Ми вирощуємо пшеницю, ячмінь, кукурудзу, соняшник, сою та ріпак.
Родючі ґрунти центральної України, прогресивні технології, якісний іноземний посівний матеріал забезпечують високі врожаї. Більшість зібраного урожаю переробляється на власному комбікормовому заводі компанії «Агро-Рось». Це дозволяє не тільки задовольнити потреби власного тваринництва в якісних кормах, а й постачати їх на інші провідні підприємства України.

Технології та техніка

Задля покращення технологій вирощування с/г культур фахівці компанії "Агро-Рось" підбирають новітні засоби захисту, випробовуючи їхню дію на дослідних ділянках. Компанія використовує науково обґрунтований підхід до сівозміни, що наряду із використанням передових агротехнологій, дозволяє нарощувати врожайність, сприяє покращенню якості земель, що обробляються.
Машинно-тракторний парк забезпечений технікою виробництва провідних компаній світу, а саме New Holland, Lemken, John Deer, Amazone, Claas, Case, а також вітчизняних виробників. Він постійно розширюється та оновлюється.

Обробка та зберігання

ТОВ «Агро-Рось» має власні елеватори загальною потужністю 40 тис. т. Зерно очищається та сушиться на спеціальному обладнанні, що дозволяє отримати максимальний ефект від сировини. Пропускна спроможність сушки – 800 т/добу.
На підприємстві працює власна лабораторія, оснащена найсучаснішим німецьким обладнанням, що дозволяє отримувати достовірні результати досліджень якості вхідної сировини, проводить належний контроль впродовж усіх етапів виробництва, адже це додаткова гарантія якості та безпечності харчової продукції групи компаній.
Ми докладаємо значних зусиль для забезпечення належного рівня якості та безпечності продукції, вимог законодавства України, клієнта та споживача, враховуємо досвід найкращих світових практик.